Przeskocz do treści

Fotelik samochodowy obrotowy – dlaczego warto?

Podróżowanie samochodem wraz z dzieckiem nie jest prostym zadaniem. W bezpiecznym podróżowaniu pomóc mogą foteliki od firmy BeSafe, która stawia na wysoki komfort oraz bezpieczeństwo w swoich produktach. W ofercie tej firmy znajdziecie wiele różnych modeli, jednak szczególnie warto jest się zainteresować fotelikami obrotowymi, ponieważ w bardzo prosty sposób mogą one ułatwić wam podróżowanie z dzieckiem. Warto również zaznaczyć, że takie foteliki są niezwykle bezpieczne i można je montować w większości samochodów. 

Fotelik samochodowy obrotowy BeSafe

Eksperci zalecają, aby małe dzieci jak najdłużej podróżowały tyłem do kierunku jazdy, ponieważ jet to dla nich bezpieczniejsze. Firma BeSafe stara się dostarczać klientom jak najbezpieczniejsze produkty, dlatego przygotowana została specjalna seria fotelików obrotowych, dzięki którym twoje dziecko będzie podróżowało bezpiecznie, a ty będziesz je  mógł wygodnie wyciągać oraz wkładać do samochodu. W ofercie BeSafe fotelikami obrotowymi są modele iZi Twist B i-Size i iZi Twist i-Size.

Foteliki obrotowe BeSafe wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów, innowacyjnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami związanymi z instalacją takich fotelików oraz z komfortem podczas jazdy. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, dziecko w takim foteliki może przyjąć bardzo wygodną pozycję na czas podróży. Oprócz tego konstruktorzy zadbali o bezpieczeństwo, instalując w tych fotelikach bardzo przydatne elementy.

Innowacyjne foteliki do jazdy tyłem

Foteliki z linii produktów IzI Twist, charakteryzują się tym, że można je montować wyłącznie tyłem do kierunku jazdy. Jest to spowodowane tym, że w takiej pozycji, dziecko podróżuje w znacznie bezpieczniejszy sposób. Wyposażenie tych fotelików w nowoczesny system obrotowy, sprawia, że rodzice mogą w bardzo łatwy i sprawny sposób sprawdzać co u dziecka oraz mogą je swobodnie wkładać i wyciągać z fotelika.

Przygotowane przez BeSafe produkty, są przystosowane do dzieci, które znajdują się w wieku niższym niż 4 lata. Foteliki bardzo dobrze amortyzują również różne siły, dlatego podróżowanie w nich jest bardzo komfortowe.

Czytaj więcej: www.besafe.com.pl/news/przygotuj-sie-na-dwa-foteliki-obrotowe-od-besafe