Przeskocz do treści

Jak dobrać akcesoria i dodatki o ubrań

Odpowiednio dobrane akcesoria są idealnym dodatkiem do każdej stylizacji i faktycznie potrafią skutecznie odmienić cały jej charakter. To właśnie dlatego warto wiedzieć, z czym je łączyć oraz po jakie dodatki sięgać, aby tej jesieni tworzyć unikatowe zestawienia.

Jakie dodatki będą strzałem w dziesiątkę?

Z całą pewnością najlepsze akcesoria kobiece to takie, które stanowią dopełnienie danej stylizacji i dodają jej pazura. W tym sezonie na pewno warto skupić się na wielkich opaskach do włosów, które pomagają utrzymać fryzurę w ładzie, a jednocześnie dodać jej tego "czegoś". Na celowniku znalazły się opaski z weluru, które noszą wszystkie blogerki oraz modelki. Oczywiście popularnością cieszą się także wszelkiego rodzaju spinki do włosów. Im większe i bardziej widoczne, tym lepiej! Modne są bardzo te z perełkami.

Jakie torebki wybrać

Na pewno warto wybrać także klasyczne i funkcjonalne torebki. Takie znaleźć można w salonach z odzieżą. Na pewno na jesień oraz zimę warto zaopatrzyć się w przynajmniej jedną czarną torebkę dobrej jakości, ponieważ nosić ją można w wielu różnych stylizacjach i zawsze odmieni jej charakter.

Swoją uwagę warto zwrócić także na chusty i szaliki. Ciekawe będą tak zwane kominy, które można ciasno opleść dookoła szyi i tym samym zapewnić sobie ciepło. Także w tym przypadku warto wybierać uniwersalne kolory, takie jak czarny, czy szary. Właśnie takie znaleźć można na wyżej podanej stronie.

Jak łączyć dodatki ze sobą?

Z tym akurat nie powinno być problemu, ponieważ, wybierając akcesoria, zawsze warto kierować się własnymi upodobaniami. To dlatego poszczególne dodatki można łączyć ze sobą w dowolny sposób. Bardzo ciekawie prezentuje się zestawienie klasyki z odrobiną szaleństwa.

To dlatego do klasycznych, czarnych dodatków warto dobierać te bardziej połyskujące i rzucające się w oczy. Na przykład klasyczna, czarna torebka i wielkie spinki do włosów ozdobione perełkami. Takie połączenia robią prawdziwy efekt "wow" i na pewno w żadnym przypadku nie zostaną niezauważone. Warto zaufać swojej intuicji.