Przeskocz do treści

Laser frakcyjny Kraków – przygotowania do lata czas zacząć

Tak, dobrze przeczytaliście! Żeby zachwycać latem trzeba już teraz pomyśleć o odpowiednim przygotowaniu. Prawidłowo zbilansowana dieta, długi nieprzerwany sen, dbanie o kondycję fizyczną są niezbędne dla utrzymania zdrowia i ciała w dobrej kondycji. Zdecydowanie końcówka jesieni to najlepszy czas, by zadbać o swoją skórę twarzy. Warto jednak skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje nam medycyna estetyczna. Dzięki fachowo dobranym zabiegom skutecznie opóźnimy procesy starzenia się skóry. Skóra zyska przy tym blask i piękny, młody wygląd.

Jaki zabieg na twarz będzie najlepszy?

Najlepiej zabieg dobierać pod indywidualne potrzeby, konsultując ze specjalistą, który będzie przeprowadzał zabieg, jaki jest najlepszy dla naszej skóry, np. w Krakowie można umówić się na wizytę on line. Niezależnie warto zapoznać się wcześniej, jeszcze przed konsultacją, z możliwymi dostępnymi zabiegami, żeby odpowiednio się na nie przygotować.

Po niektórych zabiegach skóra może być mocno zaczerwieniona i opuchnięta nawet do kilkunastu dni. Warto zawczasu zdobyć odpowiednią wiedzę, by nie okazało się, że dzień po zabiegu mamy ważne spotkanie biznesowe a skóra twarzy wygląda jak po dotkliwym pobiciu.

Laser frakcyjny CO2 - ulubiony zabieg Klientek

Jednym z najpopularniejszych zabiegów jest laser frakcyjny CO2 (dowiedz się więcej). Zabieg jest przystępny cenowo, a daje bardzo dobre efekty m.in. przy następujących wskazaniach:

- zmarszczki

- rewitalizacja skóry

- profilaktyka starzenia skóry

- blizny

- rozstępy

- przebarwienia

- usuwanie zmian skórnych

- mikrochirurgia

Po zabiegu może wystąpić lekki obrzęk, który samoistnie ustępuje zazwyczaj po 2-3 dniach. Po zastosowaniu lasera frakcyjnego zobaczymy następujące efekty:

- zdecydowana poprawa wyglądu skóry

- ujędrnienie skóry

- wygładzenie zmarszczek

- spłycenie lub usunięcie blizn, rozstępów, przebarwień

Najlepsze efekty są widoczne po około 6 miesiącach od przeprowadzonego zabiegu. Skóra przez cały ten czas się regeneruje, stymulowana jest produkcja i przebudowa kolagenu.

Warto już teraz zainwestować w siebie, by nie obudzić się latem z poszarzałą i zmęczoną cerą po zimie.