Przeskocz do treści

Urządzenie HIFU zasada działania

Kombajny HIFU, czyli sprzęt do HIFU, to nowoczesne urządzenia stosowane w gabinetach kosmetycznych. Są one nieodzowne dla każdej nowoczesnej kobiety. Zapewniają one bezinwazyjne oraz bardzo skuteczne zabiegi liftingujące, dające gładką oraz wspaniałą, pełną blasku cerę.

Czym jest HIFU

Jest to nowoczesna technologia, która stosuje wiązkę fal ultradźwiękowych. Dzięki nim efekt cieplny powoduje koagulację tkanki. Ultradźwięki są aktywne w warstwie mięśniowo-powięziowej skóry. Namnażają się fibroblasty oraz elastyna, produkowany jest kolagen.

Wiele osób dba o doskonałą cerę, nie może jej mieć bez zabiegów. Powstają nowe włókna kolagenowe, poprawia się napięcie skóry oraz następuje efekt liftingu. Zabiegi nie wymagają najmniejszego znieczulenia, ich przeprowadzanie jest szybkie i łatwe, wymaga jednak kwalifikacji od kosmetyczki. Szkolenia zapewniają umiejętności.

Czy warto korzystać z urządzenia HIFU?

Na pewno tak, bo to kombajny HIFU nowoczesnej generacji, działające skutecznie i przydające się każdej pani dbającej o wygląd zewnętrzny. Konieczna jest jednak seria zabiegów. Urządzenie doskonale wpływa na wiotką skórę twarzy, szyi i dekoltu, redukuje głębokie zmarszczki czołowe i kurze łapki, poprawia opadającą powiekę, eliminuje podwójny podbródek, ogranicza łojotok na skórze i redukuje pory, poprawia tak zwane chomiki, czyli wiotką skórę na policzkach, poprawia owal twarzy.

Działanie jest niesamowite, dlatego panie tak doceniają ten nowoczesny, doskonały sprzęt kosmetyczny.

Urządzenie HIFU

Urządzenie HIFU cena

Urządzenie HIFU nie jest tanie, dlatego zabiegi przeprowadzane za jego pomocą też do najtańszych nie należą. Warto wykupić karnet na kilka zabiegów, co najmniej na dziesięć. To pozwoli doskonale dbać o cerę i zapewnić jej blask. W domu raczej trudno będzie korzystać z takiego urządzenia, nazywanego kombajnem, gdyż jest to dość drogie i8 wymaga specjalistycznej wiedzy.

Aby mieć taki sprzęt należy koniecznie wydać około 5000 złotych. Oczywiście są też droższe modele kosztujące kilkanaście tysięcy złotych. Profesjonalne kombajny HIFU wysokiej jakości to koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Jak długo po zabiegu utrzymuje się efekt?

Efekty zabiegów utrzymują się nawet przez osiemnaście miesięcy. Do każdego urządzenia głównego dołączona jest głowica zabiegowa, instrukcja obsługi, gwarancja. Profesjonalne szkolenie także wliczone jest w cenę zakupu urządzenia hifu. Doskonałe efekty są widoczne już dwa tygodnie po zabiegu.

To doskonałe rozwiązanie dla każdej pani, która nie chce pogodzić się z efektami starzenia. Zdrowa skóra, pełna blasku, owal twarzy jak u dwudziestolatki - to można mieć po zabiegach hifu. Zachęcamy do odwiedzania gabinetów kosmetycznych, które zakupiły już takie urządzenia i dbają o własne klientki za ich pomocą.