Przeskocz do treści

Gdzie kupić wiatrówki krótkie bez zezwolenia?

Dostępne na rynku wiatrówki mogą być naprawdę różne. Sklepy z militariami, sklepy myśliwskie bądź inne miejsca zaopatrujące fanów bezpieczniejszego strzelania są pełne różnego typu propozycji. Co najważniejsze, można je kupić bez zezwolenia. 

Wiatrówki krótkie

Wiatrówki można podzielić na krótką i długą. Pistolety krótkie, znacznie poręczniejsze, cenione są przede wszystkim za praktyczność i wyjątkowy design. Posiadanie replik oryginalnych broni to nie lada gratka dla każdego fana. Pistolety na sześciomilimetrowe kulki typu Walther czy Cybergun uświetnią każdą kolekcję.

W broni krótkiej znajduje się miejsce na znacznie mniejszą ilość kulek (zazwyczaj od 10 do 40), jednak niesamowity wygląd i możliwość schowania tzw. spluwy za pasem sprawiają, że są wybierane częściej.

Gdzie można kupić?

Pistolety wiatrówki bez zezwolenia można kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych militarnych i z bronią ASG. W sklepie bezpośrednim mamy możliwość dotknięcia broni, oceniania jej wykonania i sprawdzenia jakości tworzywa.

Dlatego warto się do niego wybrać, kiedy kupujemy broń po raz pierwszy. Jeśli jednak mamy już jakąś wiedzę na temat replik broni z tworzywa bez zezwolenia, lepiej zdecydować się na kupno przez Internet, bowiem w sklepach online zazwyczaj mamy znacznie większy wybór.

Ponadto pistolety krótkie bez zezwolenia możemy zakupić od innych użytkowników na giełdach czy stronach sprzedażowych. To także dobre miejsce wymiany wrażeń i doświadczeń.

Ile to kosztuje?

Ceny krótkiej boni są różne. Tańsze okazy można dostać już za około 50 złotych, ale istnieją też takie za 1000. Czasem te tańsze mogą okazać się wystarczająco spełniać nasze potrzeby, więc nie zawsze w przypadku wiatrówki droższe oznacza lepsze. Wysoka cena jest często podyktowana designem i marką.